SPOLUPRÁCEDobrý den,
pokud jste se dostali právě sem, znamená to, že třeba máte zájem navázat spolupráci, či vás zajímá, co by taková spolupráce se mnou, nebo lépe řečeno mým blogem, pro Vás znamenala.

Jak je z blogu patrné, je primárně zaměřen na manikúru a péči o pokožku.
Kosmetika je sekundární, tu spíše recenzuji a vyjadřuji se k ní na facebooku.

V případě nabídek účasti na seminářích, školeních, workshopech nebo eventech, prosím o informování, co nejvíce dopředu. Pokud to bude v mých silách, mileráda se zúčastním a zprostředkuji svým čtenářům své postřehy.

Svoje recenze a články píši poctivě a nezávisle na tom, zda dostanu produkty k recenzi, či si je koupím sama, ostatně z blogu je více než patrné, že se nebojím věci zkritizovat, pokud nesplňují to, co splňovat mají.

Předem ale říkám, že některé recenze mohou trvat.
Je potřeba si uvědomit, že některé produkty je potřeba testovat i měsíce a nelze u nich udělat závěry na základě jedné aplikace, ani dvou měsíců. A mohu mít podobných produktů i více.
Bohužel nejsem stroj a kromě blogu mám i rodinu a zaměstnání, takže se mohou vyskytnout i komplikace, že výsledná recenze nemusí vyjít v zadaném termínu. Nemám tyto situace ráda, ale jsou věci, které bohužel neovlivním.
Přednost mají celé kolekce laků.

Vyhrazuji si právo recenzi vydat bez náhledu firmy. Případné fotografie produktů je možno zaslat bez vodoznaku blogu a mohou být pak použity pro Vaše potřeby. Potřebuji tuto informaci ale dopředu.
S ohledem na autorství fotografií pak záleží na typu webu, zda lpím na dodržení uvedení zdroje, či nikoliv.

Pokud máte zájem o produktové focení, bez testování produktů, je tu též tato možnost, zařídila jsem si malé fotostudio, vč. techniky. V tomto případě zasílám fotografie průběžně, v plném rozlišení.

Na Vás záleží, jestli se Vám můj styl psaní a fotografií líbí, či nikoliv.
To já bohužel neovlivním, neboť píši tak, jak to cítím a na základě vzdělání, tzn. že do postupů a produktů vidím poněkud více, než běžný uživatel.Pokud jsem Vás tedy zaujala, můžete mne v případě zájmu kontaktovat na Pokud ne, přeji Vám plno úspěchu s vybíráním té vhodné kandidátky na Vaši spolupráci.