22 zajímavých a milých komentářů
 1. Odpovědi
  1. viď :-) koukala jsem a ještě mají skladem 10 kousků :-)

   Vymazat
 2. To je dobré. :)) Setkávám se s tím (ale popravdě mi to pořád přijde méně ošklivé než opak a sice lak všude...:)). A zalakování špiček, to je takový můj malý osobní nepřítel... Ale snažím se. :))
  Lak je fakt krásný!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. An, máš pravdu, a souhlasím s tebou v tom, že je to rozhodně menší prohřešek. A nějaký ten mm bych asi neřešila, ale pak když to má člověk max tak na polovině nehtu, tak už to není ani estetické, ani vhodné, pro ten nehet.

   La všude je děs, sama si pamatuji doby, kdy jsem začínala a ty fotky... za ty se až stydím, jak hrozný to bylo.

   Špičky jsou o zvyku, jakmile si na to zvykneš, začneš to dělat automaticky.Sice je to krok navíc, ale nehty seti milionkrát odvděčí :-)

   Vymazat
 3. Také se mi ty nedolakované kraje nelíbí, vypadá to divně. Ale jinak dobrý nápad, jen ať všechny vidíme jak to NEdělat!
  Odstín toho laku je naopak překrásný:)) A ať tě dnes nikdo nenapálí:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adri, dneska bych věřila všechno :-D já jsem po dvou čtrnáctkách, takže už mi to ani nemyslí :-D

   Lak je boží, já ho tehdy kupovala do soutěže k tomu rozhovoru pro portál a líbil se mi natolik moc, že jsem ho musela koupit ještě jednou, i pro sebe :-D

   Říkáš, tu rubriku bychom měli dělat častěji, jo? :-) My se právě báli, abychom lidi nenaštvali, proto je to záměrně na apríl, že to snad lidi vezmou. Ostatně každá jsme nějak začínala a podobných chyb jsme se taky dopouštěli.

   Vymazat
 4. Ten lak je úžasný! Panebože, už tak je moje sbírka větší, než by měla být, a když vidím tohoto krasavce .. Jej :D A báječný nápad na článek. Připomíná mi to moje lakovací začátky, kdy jsem se tím ještě pomalu chlubila a teď bych se za to šla nejraději stydět :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. o sbírce laků mi ani nemluv :-D

   A jinak mi bereš slova z úst, i já měla podobné začátky. Ale dneska když to vidím, tak si říkám, kde jsem měla tu sebeúctu? :-D Já si to totiž pravidelně dávala i na FB :-D No, hrozná ostuda.

   Vymazat
 5. Nenalakování úplně celé plochy nehtu bych jako prohřešek neviděla, sama to tak občas dělám, protože mám poměrně dost široké nehty a takhle si je můžu aspoň trošku opticky zúžit (jasně, ty nenalakované kraje nesmí být zase moc velké). Snad mě za to nesežereš, ale myslím si, že jsou i horší věci (nezačištěná kůžička, oloupaný lak, obtisky od peřin apod. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, moc děkuji za komentář.
   určitě tě bnesežeru, ale nechtěli jsme na všech blozích ukazovat jednu a tu samou chybu :-) Takže proto jsme každá volila něco jiného.

   Vymazat
  2. Všechny máte krásné a zjímavé články, přečetla jsem je jedním dechem :)

   Vymazat
  3. Peťul, moc děkujeme za komentář a pochvalu, velmi nás těší.

   Vymazat
 6. to snad neee toto =D To nemůže nikdo dělat =D to je hrozný a to říká někdo, kdo má valy macaté a věčně poprskané =D vždyť se tam tím dřívkem dá dobře dostat... Špičky zalakovávám, ale ne vždy barevným... však jsme se o tom v pondělí bavily... ten oasis je tak šíleně pigmentovanej, že kdyby zalakovala tu mojí špičku, která má nulovej přesah, tak budu mít modrou kůži ještě další pondělí =D Ale vždycky, opravdu VŽDYCKY zalakovávám výživou a topem! Sice ta výdrž není tak dlouhá, ale známe mě, že =D Za tři dny je po mani =D

  Jinak ten pocit, když čteš článek a slyšíš v hlavě tvůj hlas a před očima tě vidím jak gestikuluješ, je k nezaplacení =D =P

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a zrovna vím o jedné :-D ta, která byla v konverzaci se sektou :-D Musím se přiznat, že byla mojí velkou inspirací.

   Heeeeej, nedělej ze mne ještě většího učitele, než jsem :-D

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. jop, já ho kupovala tehdy do soutěže a fakt se mi nechtěl dát z domu, takže mi Hanka musela dokupovat ten samý podruhé :-D

   Vymazat
 8. Úžasná barva, ale tohle lakování se mi nelíbilo ani tenkrát a teď už se mi vůbec nelíbí. Máš nádherné nehty :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mockrát děkuji, snažím se o ně trošku starat, aby nějak vypadaly :-)

   Máš pravdu, už tehdy to vypadalo dost divně, ale když na to narazím ještě dnes, tak jdou na mne málem mdloby :-)

   Vymazat
 9. Jako prvni me zaujal krasny lak..pak jsem si vsimla toho lakovani a rikam si Leni, to snad nee a uff, pak jsem si vsimla, ze to byla recese :D SUper clanek. pobavil me :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Koukám, ti poslední dobou působím infarktové stavy :-D To jsem nechtěla.

   Právě, že jsme si řekly, že recese je potřeba a jednou ukázat i na věci, co se dělají špatně, případně co jsme samotné dělaly špatně :-)
   A kdy jindy, než na apríla :-) člověk si sice může ze sebe dělat srandu kdykoliv, ale takhle to snad nikdo nevzal blbě :-)

   Kdyby bylo libo tento lak, mileráda zařídím.

   Vymazat
 10. Ten lak je parádní, odstín je krásně plný wau! Co se týče lakování, tak takhle jsem se lakovala také ze začátku, protože mám docela silné prsty a špatně se dostávám ke krajům. Postupem času jsem se ale lakovat naučila a už to nedělám :D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)