14 zajímavých a milých komentářů
 1. Já tenhle odlakovač mám doma, příjde mi, že odlakovává fakt rychle, ale... Ale mám hodně velký problém dostat prsty až dolů, abych si nehty pořádně odlakovala. U ukazováčku a prostředníčku to jde docela fajn, ale ty další kratši prstíky mají jóóó velký problém. Takže já bohužel spokojená nejsem.

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Maru,
   on odlakovává rychle zase jen co. A je to o tom, že už jsem měla zkrátka v ruce rychlejší. Jinak bych jasně řekla, že odlakovává rychle. Pískové zvládl, glitrové trvaly, krémovky byly poměrně rychle.

   S těmi prsty je to docela problém, viď? :-D A čím míň je tam odlakovače, tím hůř.

   Vymazat
 2. Nešla - drahý, když porovnám se Sparitualem, který odlakovává vše lusknutím, nesmrdí a je šetrný. Plus ta houbička...už teď mi při pomyšlení na moje záděrky běhá mráz po zádech...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pokud bych porovnávala se SpaRitualem, tak to projedou všechny odlakovače. To zase nelze tak brát. Někdo za odlakovač nedá ani 70Kč :-)

   Molitan na záděry je špatný jakožto koncept. Cena tomu taky nepomáhám, ale zase nemůžu říct, že by se jednalo o špatný odlakovač. Na bezacetonový je velmi dobrý.

   Ale těším se, až postnu recenzi na Spa odlakovač, zda budeš souhlasit :-)

   Vymazat
 3. Hmmm, nic pro mě, já mám raději klasické tekuté odlakovače. Testování houbičkových už mám za sebou a nikdy mě nenadchly, takže i na dovolenou s sebou tahám "flašky" samozřejmě utemované gumičkama v několika sáčcích, aby mi nevytekly:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) jo, já tu mám taky cestovní balení :-D ale zas občas prostě na potvoru zapomenu vatu a nebo se mi nechce tahat s krámy okolo :-D

   A souhlas, houbička je podle mne v odlakovači jaksi přežitek

   Vymazat
 4. Já bych do něj nešla .. jestli jsem si z toho udělala správný závěr, je dobrý v podstatě jen jako cestovní nouzovka a jelikož to moc často nepoužívám, tak by mi spíš vyprchal, než bych ho spotřebovala .. a ano, taky mám podobnou cestovní nouzovku - od nás z drogerie (všehochuť socialistického typu), která má navíc výhodu, že je to malá dózička .. sice to bude asi větší sajrajt, ale tím, že je to jen nouzovka používaná fakt jen výjimečně (málokdy), tak to přežiju ... (podle složení acetát, alkohol, voda, parfém a vitamín E)..
  Jé, já ho dokonce našla na netu: http://eshop.bellazi.cz/cs/sortiment/manikurni-potreby/rychlosusice-a-odlakovace/odlakovac-bezacetonovy-h (ale teda naše drogerie ho má dvakrát tak draho - přes 30 Kč! :D )

  Závěr: Radši dám peníze za kvalitní běžný odlakovač než tohle ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Částečně si to Leni pochopila dobře.
   Neříkám, že je vhodný jen jako nouzovka, ale určitě ne jako primární odlakovač, na to je tam na můj vkus moc olejů a houbička skýtá víc překážek než užitku. Pouze říkám, že nej je na cesty.
   Co se obsahu a odlakování týče, tam patří k nadprůměru. Ale furt znám lepší a za menší peníz a rozhodně mi poté nehrozí nános bublin :-)

   Vymazat
 5. Ja tento odlakovač zbožňujem...trblietkové laky príliš nepoužívam, takže molitant ostáva v pohode i niekoľko mesiacov...hlavne sa mi páčii tá náplň je fakt dobrá....odlakovač nechty nevysušuje....za tie peniažky podľa mňa fakt stojí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no, kdyby si tu četla ty reakce, tak vidíš, že nejsem jediná, kdo s tím má takovéto zkušenosti.
   Za mne jsou lepší, levnější a nemám na nehtech pak nános oleje.

   Já neříkám, že je špatný, on odlakuje, na cesty je skvělý.

   Ale nedokážu si představit, že si takhle tohle někdo pořídí jako jeden lak do domácnosti.

   Vymazat
 6. Moc mě tedy tenhle odlakovač podle tvé recenze nezaujal.. nepořídím si ho, navíc ta cena se mi zdá dost přemrštěná..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Julie, jestli chceš, můžeš se podívat ještě k bloggerce Alence, která ho nedávno taky recenzovala, ta na něj není až tak kritická :-)

   http://aliceinwonderlandcz.blogspot.cz/2015/01/magicky-odlakovac-od-bourjois.html

   Ale za mne s odstupem času rozhodně ne... na cesty paráda, jsem ráda, že ho mám, ale kdyby to měl být můj jediný lak na nehty, tak zdaleka neodlakuje to, co by měl a tak rychle, jak hlásí.

   Vymazat
 7. Pamatuju si, že když jsem si kdysi nehty začala lakovat, tak jsem tyhle odlakovače neměla ráda, teď si je nemůžu vynachválit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já ho mám ráda právě jen na cesty, jako jediný odlakovač na doma mi ale přijde nevhodný

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)