18 zajímavých a milých komentářů
 1. Velká škoda, že ty účinky odchází, to je fakt blbé.. No tak snad se zázrak stane, já jsem snad ještě neviděla negativní recenzi:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ono je to dáno tím, že ty řasy se přirozeně obměňují... stejně jako třeba řasy, nebo když to aplikuji na nehty... i zde odrůstá lůžko a je nahrazeno lůžkem novým.
   Pokud do nich tedy nejsou nějak trvale dodávány ty látky, které mohou za výživu, díky kterým řasy rostou, přijde mi to docela pochopitelné, že to není na věky.
   Na druhou stranu jsem ještě neslyšela o séru,, které by ten výsledek měl navždy :-(

   A co se negativních recenzí týče, já jsem viděla, ale na jiné značky. Kdysi snad možná u Rendy, něco o tom povídala i GetTheLouk... Vlastně první sérum, u kterého byl 100% výsledek, tak to bylo to, jak měla LovelyHair koupené z Ebay. To jsem si tehdy fakt chtěla koupit, ale když jí zaslali evropskou verzi, lišilo se složení, tak to ve mne přestalo budit důvěru. A skončila jsem právě u těch levnějších alternativ. Jenže bez výsledku.

   Vymazat
 2. Leničko, zase skvělý a propracovaný článek. Jako vždy :-) Podělím se o zkušenost s jiným sérem, které mi také pomohlo k delším řasám. Aplikovala jsem poctivě dle návodu 2x denně (mohla jsem si pak po zaschnutí i líčit oči) Řasy mi vyrostly do délky a navíc se m zpevnily, nebo posílily. Mám své řekla bych celkem jemné. Tím řasy vypadaly i hustší. Každý si toho všiml. Už dost dlouho neaplikuji pravidelně, ale průměrně 2-3x týdně a řasy mám pořád vcelku dlouhé. Jsem lajdák, takže poslední dobou (konec prázdnin až doteď) aplikují tak 1 za 10 dní :-) Ale řasy jsou pořád slušné, určitě lepší než jsem je měla úplně na začátku. Takže nevěš hlavu a věřím, že u takové značky jako je RevitaLash bude také po dosažení určité délky stačit udržovací aplikace. Každopádně až manžela zmermomocním k vyfocení řas (musím s papírem pod řasami, aby bylo něco vidět :-) ) tak začnu testovat také :-) Proto tedy: DLOUHÝM ŘASÁM ZDAR!!! - nazdar :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj, to si vlastně ve čtvrtek říkala :-D
   Inu, máš teď na testování taky pěkně 1ml, tak schválně, jak se budeme zkušenostmi od sebe lišit :-D I když sestře bych to nejraději čmajzla, ta s těmi svými "až do nebes" něco takového tedy nepotřebuje ani omylem :-D

   Mne hlavně nejvíc zajímá, jak si to sérum poradí s tím, že na jednom oku mám více řas než na oku druhém :-D To levé má u vnějšího koutku shluk řas a to se běžně blbě rozčesává i řasenkou.

   Vymazat
  2. To já mám takhle blbě spodní řasy, že ve vnějším koutku toho moc nemám :-( Ale je fakt, že sice řasy byly delší, ale tam kde jsem měla mezery mezi řasami, tak je mám furt. Ale zase třeba na to obočí Tereza říkala, že by to mělo řešit i problémy po nehodách atd. kdy jako to má Verča v jizvě normálně chloupky nerostou, tak je možné, že mají nějakou složku v sérech, že to třeba začne růst i tam kde nic není. Nebo další možnost, že když dojde k narušení kůže, tak tam díky tomu nic neroste, ale po aplikaci se růst obnoví. No ale mě to tam myslím nerostlo nikdy :-) Tak třeba u dolních řas budu mít smůlu. Jééé, snad mi to Mirek zítra pomůže nafotit a jdu taky mazat :-D

   Vymazat
  3. No, to sérum na obočí mne zajímá hodně.
   Jednak právě kvůli Verče. A pak taky kvůli sobě, mne nebaví to co chvíli dokreslovat a když by mi na některých místech dorostlo, tak se vůbec zlobit nebudu.
   Uvidím jak zafunguje tohle a případně bych sestře časem to sérum na obočí pořídila, třeba jako dárek k ukončení školy.

   Hele, u nás pomáhal táta, pomáhala ségra... já zkoušela tři foťáky a až po týdnu a půl se zadařilo nastavit foťák tak, aby fotil to, co potřebuju :-D Takže si s Mirkem asi ještě užijete srandy :-D

   Vymazat
 3. Perfektní článek.....i když ja už jsem nějaké 4 roky zvyklá na umělé, tak si každý měs.po vyplatě doběhnu pro nové. Naštěstí mám svou LashStylistku v místě bydliště😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já se to raději snažím furt řešit formou přírody, ale když nepomůže to, mám tu nalepovací :-)

   Vymazat
 4. Je mi tě líto asi jak tobě je mně líto s nehtama....já tohle neznám a ani nemusím mám řasy pro dva a stejně tak vlasů....doufám, že ti to pomůže =)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
 5. Já používám již 2 roky sérum na řasy FacEvolution Hairplus a musím říct, že nemám v plánu měnit. Efekt je úžasný a balení mi vydrží skoro rok .-)

  OdpovědětVymazat
 6. S tímto sérem jsem se naposled setkala v Polsku. Ale výsledky u kamarádky co to používala 5 měsíců nic moc. Mohla jsem srovnat,protože jsem tenkrát měla z Rakouska Hairplus, a narostly mi řasy, že jsou jako umělé, a taky krásně zhoustlo obočí. Dnes už jde sehnat i u nás, tak jsem ho koupila znovu, a funguje krásně. Já jsem si zvykla na každodenní používání, a jedna lahvička mi vydržela přesně 11 měsíců. Není nejlevnější, ale já bych asi do jiného nešla:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zase slyšela, že jedno z těch sér se jeden čas nesmělo prodávat, kvůli rizikovosti a mám zafixované, že to bylo konkrétně u Hairplus, ale nechci vařit z vody.

   je samozřejmě jasné, že na každém to bude fungovat jinak. To co zabere jedné, nemusí zabrat druhé. A ten, kdo má 100% výsledky se může divit, proč kamarádka má jen 50% výsledky :-)

   Aspoň proto tu máme tolik značek :-) To, že má Revitalash nejvíce ocenění mi ale přijde jako větší záruka kvality a nerizikovosti při užívání

   Vymazat
 7. Tak teda to ani není na podporu růstu,ale na vyživění řas,pche. Za ty prachy radši ricinový olej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, ale jak jinak by si podpořila růst řas, než jejich cíleným vyživením?
   já tu ricinový olej mám, ale zlobí mne :-(

   Vymazat
  2. Já prostě nevím jak to chápat,píšou vyživení aby se nelámaly apod. Růst pochopím jako podporu růstu nových,ne prodloužení těch stávajících. Každopádně vše je dočasný,řasy vypadávají a proto se mi zdá,že investice by se mi nijak nevyplatila. Ale je to jen můj názor a pohled na daný produkt,takže kdybych měla problém a řasy by mi vypadávaly a nrostly,tak ok,k tomu učelu byl produkt i vyroben,ale na prodloužení se mi to nezdá. Takže zatím šáhnu i po řasence co mi sedí a vyhovuje.
   Já už jednou mluvila i o očních kapkách po kterým se mi řasy velmi výrazně prodloužily,ale jsou na předpis a není jednoduchý je sehnat :/ Neškodí zdravému oku,jelikož nepřijdou do kontaktu s okem,pouze se potírají linie řas.

   Vymazat
 8. První sérum, které k něčemu bylo! a že jsem jich už vyzkoušela! Díky za tvou ukázku, je dost podrobná :-) Já za sebe můžu jen doporučit, používala jsem ho jen 2 měsíce a řasy jsem měla jak ve snu. Ted už nepoužívám, ale zdá se mi, že drží pořád stejně, uvidíme časem...

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)