11 zajímavých a milých komentářů
 1. Leni paráda, obdivuji tvé nervy pipláním lístků, já bych to hned vzdala, proto jsem to vyřešila bodkovačem a nazdar :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já si za to Hani taky nadávala... :-D vždyť víš, jaký byl plán :-D holt jsem si to zapomněla objednat :-D

   Vymazat
 2. Líbí se mi oba výtvory i tvůj i Hanky. Vůbec nechápu jak jste schopné si něco takového na svých vlastních rukách vytvořit :D hlavně tou míň šikovnou ruko. Smekám! Jen to, že už je fakt venku podzim, mě šíleně štve, dokonce i to lupení žloutne. Snad se ještě aspoń babího léta dočkáme.
  Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tedy nevím jak Haník, ale já se přiznám, že tuto manikúru jsem měla jen na levé. V současnosti se snažím totiž přijít na to, co lidi tak láká na gellacích, že jsem nějaké nakoupila a na pravé testuji je a hlavně výdrž.

   Jinak podzim mi ani tak nevadí, ale děsím se zimy :-D Na to, že jsem narozená v zimě jsem teda zmrzlík a zimu nenávidím :-) Takže za babí léto se přimlouvám :-)

   Vymazat
  2. I já jí měla jen na levé, jelikož jsem ji dělala už asi před 2 týdny, takže jsem to jen nakreslila vyfotila a odlakovala. Nechtělo se mi totiž nosit podzimní nehty když bylo teplo. Myslím, že levou bych to na pravou ruku dala taky :)

   Vymazat
  3. :D koukám tríčky, ale stejně jste šikovné. Já jsem právě taky narozená v zimě, ale ráda mám jen prosinec. Pak už netrpělivě očekávám jaro.

   Vymazat
 3. Mně by z toho vyšly jen jakési barevné šmouhy, více nespecifikovatelné :D V tomhle ty padající listy a nastávající podzim vidím. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jsem zas něco propásla ... ale tak, aspoň se můžeš podívat ke mě :)))

  http://imiiska.blogspot.cz/2014/09/recenze-bourjois-so-laque.html


  Hrozně se mi líbí ten třpytivý lak co jsou použila jako podklad <3 Obdivuji že ses pustila do kreslení, já bych na to neměla nervy :D

  OdpovědětVymazat
 5. jak už jsem psala, mě se nehtíky moc líbí :) líbí se mi, že si téma pojala tak nějak vesele a na nehtech jsi vytvořila "veselý" podzim :))

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherný zelený lak od Spa Ritual ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jedinečný a úžasný Optical Illusion :-)

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)