24 zajímavých a milých komentářů
 1. Pěkné, já přeji tobě příjemné blogování do budoucna!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já bych chtěla něco podobně pěkného, jako máš ty, ale na to moje mozkové závity už nemají kapacitu :-(
   Ale tak jsem spokojená a jakmile se to zprovoznilo, zatancovala jsem si radostný taneček. Včera jsem testovala funkčnost ikon, vše běží... když si vezmu, jaký analfabet ze mne kdysi byl... :-)

   Díky, díky moc, a tobě obzvlášť, když si mi poradila poskytovatele :-)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. jsem úplně nadšená, fakt to hned vypadá jinak :-) i když tobě moc díky za pomoc s HMTL :-) občas to bylo i na mne moc složité :-)

   Vymazat
  2. ale prosímtě, já jsem taky neznalec :D

   Vymazat
  3. ale i tak si mi dost pomohla :-)
   třeba ten jeden kód nešel, dokud si mi ho nepřeposlala, nechtěl se do html propsat a dohledat. Nebo jak si mi pomohla s kódem na mail :-)

   Vymazat
 3. Gratuluji. Vypadá blog velmi krásně, přehledně a moc profesionálně. Přehlednost, tu já mám ráda. Myslím, že pro mé nehty je tvůj blog velkým přínosem. Takže mé nehty posílají obrovský dík :-) I když moje peněženka už moc ne :-D Na nové laky se ale strašně těším ;-)

  www.beautykoktejl.eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, u moje peněženka doma skučí :-D moje komoda tedy taky, prý bych měla co nejrychleji vyřídit ještě polici, aby se jí uvolnilo místo, ale zas teď byla ta bruska :-)

   A moc děkuju, zrovna o přehlednost a jednoduchost jsem se snažila, ale zároveň jsem tomu chtěla dodat trochu barevnosti... díky těm různým šipkám se to naštěstí podařilo :-)

   Vymazat
 4. Skvělé, zatím se tu moc neorientuji, ale časem to budu mít v malíku ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju a neboj, má to systém.

   <-------
   Vlevo platformy přes které se dá blog sledovat, nebo kde všude jsem aktivní a mám účet. Dole jen pár blogů, které čtu, tam asi udělám kompletní seznam.

   ======
   Uprostřed články.

   --------->
   Vpravo překlad do cizího jazyka a hledat (to zůstává stejné jako původně), kategorie, archiv... zkrátka co se váže k blogu a spolupráce

   Dole akorát štítky.

   Vymazat
 5. Fajn lépe se mi v tom orientuje :), nechceš mi taky udělat nová vzhled, já jsem na to jelito kopyto :D těmhle věcem jako html kody a nedej bože programování či dělání loga, to jde mimo mě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oki tak ale musíš přihodit můj mail do administrace, ať se ti mlžu hravat ve vzhledu a písni mi na fb představu :-) dokud si to pamatuju, jsou mé služby k mání :-)

   Vymazat
 6. Ahoj Leni, je to tu hezké, akorát by bylo úplně dokonalé, kdyby šel celý blog trošku zmenšit - prosím :) Zobrazuje se mi useklý, takto:

  http://jyxo.info/uploads/C3/c317a94ca26d614f033701ae758ec736746be959.jpg

  a musím vždycky posouvat dolní šipkou, když chci vidět pravou část blogu (kategorie, archiv,...) nebo celý obrázek tvých krásných nehtů v záhlaví.

  Jinak se mi tu moc líbí a teď jdu zkoumat všechny ty ikonky pro sledování - spoustu z nich vůbec neznám :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ok, já se to o něco pokusím zmenšit, má mám na kompu velký monitor a ty blbosti po okrajích zabírají dost místa... i tak :-) ale pokusím se tedy upravit šířku blogu tak, aby se to nemuselo tolik rolovat do boku.

  jo, ona spousta z nich jako ikonek je dělaná mnou, protože pro ně třeba vůbec sociální ikony nejsou, např včera jsem dělala Hance na rajče, bellashoot..
  Takhle mi to právě přijde přehlednější s těmi ikonkami, než když celou pravou plochu zabíraly velké obrásky, kde všude se dá sledovat :-)

  Jdu to teď zmenšit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si říkala, že spousta lidí má velký monitor, jen já jsem pořád předpotopní :D Jinak teď už vidím část názvů kategorií a podobně, tak je to dobry :) Dík :)

   Vymazat
  2. ne, určitě nejsi předpotopní, já mám jen problém ten, že doma máme ntb prehistorické a tak jsem nucená fungovat na pc. A tam se zase malý monitor už dneska moc často nedělá :-)
   Zmenšila bych to ještě víc, ale bohužel jak je tam ten plugin na facebook, tak už to víc zmenšit nemůžu. navíc jakékoliv zmenšení mi uřezává ruku z úvodní fotky :-(

   Max poradím Ctrl + roll on dolů (kolečko na myši) a zmenšíš si celkovou stránku. Já to přečtu i na 65%. Ale třeba by pomohlo i to.

   Vymazat
  3. Já občas použiju kombinaci Ctrl- a nechápu, že mě to tak nenapadlo udělat i teď... Vyzkoušela jsem to a s jedním oddálením vidím skoro úplně celý blog a přitom písmo zůstává krásně čitelné, takže to tak teď budu dělat :) Soňa

   Vymazat
  4. není zač :-) Jsem ráda, že to funguje :-)

   Vymazat
 8. Přijde mi, že designem ses vrátila do devadesátých let... Promiň, ale tohle nikdo ze zahraničí číst nebude. Simona

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Simčo, nic se neděje, já jsem za názory ráda. V klidu mi pověz, co se ti nelíbí. To, že mně to přijde jednoduché, čisté a svěží nutně neznamená, že to tak působí i na jiné. Takže si ráda postřehy a názory vyslechnu. A když budu moct, tak pozměním.

   Akorát tě vyvedu z omylu, čtou, kdyby nečetli, tak tu není ta dvojjazyčnost.

   Vymazat
 9. gratuluji a přeji taky hodně úspěchů v blogování =) Jn bych to pořád zmenšila =) Dala bych tam okraje stránky, které se přizpůsobují každému monitoru a právě to takhle neskáče víš =)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
 10. Taky se mi moc líbí,takže chválím :-)

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)