12 zajímavých a milých komentářů
 1. Super :) víš, že tohle je něco pro mě :) Chci všechny destičky co jsou na světě :DDD a jednou dojde i na Moyou London :DDD
  I ta má destičky z BornPretty store je na tu cenu suprová, za mě též byla spokojenost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no, speciálně pro tebe bude článek, co mám teď v rozepsaných :-D pueen destičky 2014 :-D
   No, s tím Moyou... bych si možná věděla rady :-) jak to sem dostat :-)

   Já mám z bornpretty ještě jednu, ta má taky moc pěkný vzory, ale nestíhám :-( Jak jsou prázdniny, obě holky mám doma a do toho zase jedu za příbuzenstvem na Moravu, tak to je těžký :-( Navíc se mi přes prázdniny ani moc nechce psát, že je ta sledovanost o něco nižší, jak všichni výletují :-)

   Vymazat
 2. Tak tohle už snad ani nemůže být náhoda - ve vedlejším okně zrovna prohledávám razítkovací destičky na ebay (hledám nějakou s hudebním motivem - nota, houslový klíč, klávesy apod.) ... a když si chci trochu odfrknout na blogu, tak koukám, že jsi sem dala odkaz na BornPrettyStore i s recenzí :) Jak se od nich objednává? Podobně jako na ebay? Nebo je v tom nějaká záludnost? Už jsem tam našla notu a dokonce v akci! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a odpovědi na Tvé otázky - mám pár destiček, momentálně moc nerazítkuji, ale chystám se opět začít (po dlooouhé pauze) a určitě tipy chceme :)

   Vymazat
  2. přesně jako na ebay, dost často najdeš i stejné produkty od nich na ebay.. já si takhle koupila ten holografický lak. Občas to vyjde na ebay levněji, jindy na bornpretty store... kdyby si nakupovala tam... vpravo by měl být funkční link na slevu.

   Občas tam mají opravdu šikovné ceny, v době, kdy jsem si destičku kupovala já, tak byla taky v akci, faktsi myslím že za dva dolary, ale teď je za tři a i za to je to moc pěkné...

   Pokud chceš kvalitní sadu razítek... tak bych návrhy měla,... spíše ale na celé sady 24 destiček i s poštou a obalem vychází na 700. U nás by si platila rozhodně dráž.

   Oki, příště bude tip na razítka :-)

   Vymazat
  3. Vpravo link na slevu? Na Tvých stránkách nebo na jejich?
   A kvalitní sadu s obalem bych určitě brala ... ale momentálně mi jde hlavně o ten hudební motiv a je mi vcelku jedno kvalita, hlavně, když to půjde aspoň trochu obtisknout (není to celoplošný vzor, tak by to snad mělo jít) a na tom BornPrettyStore jsem našla notu za 1,5 dolaru .. no to vzít prostě musím :)

   A na holografy budu muset kouknout - ty mě taky docela berou :) Mám jich 10 :)

   Vymazat
  4. v pravé liště... jak jsou čtenáři blogu, různé možnosti sledování atd... tak je tam banner na SpaRitual a banner na bornpretty store.

   KOD je JAQX31, ten je můj, kdyby nefungoval, Hanka má EJB10... za každých deset nákupů dostane daný blog produkty do soutěže. Sleva 10%.

   A kvalita stačí tak akorát... ono když by byla mizerná a malinko ražené, tak to neotiskneš. Celoplošné vzory jdou ale výborně, jen už to chce trochu cvik.

   No za dolar a půl,to je zadarmo :-)

   U holografických laků je akorát nevýhoda jejich gramáž, za tu cenu dostaneš fakt prcka...ale pro ten efekt bych aspoň jednoho riskla.

   Vymazat
  5. Tak jsem se konečně prokousala objednáním na tom BornPretty, ale bohužel kód nefungoval ani přes odkaz, ani když jsem ho naťukala ručně (psalo to, že je neplatný (not valid) a když jsem zkusila ten Hanky, co jsi taky uváděla, tak ten se tomu nelíbil už vůbec (připadá mi, že tam jeden znak chybí) ).
   Ne, že by mě to vytrhlo - objednala jsem za 6,5 dolaru :) (jedna destička a jeden holouš), ale chtěla jsem Ti přidat človíčka na využití kódu ... Bohužel se nezadařilo :(

   Vymazat
  6. tak to já jim budu muset napsat, je mi divný, že nefunguje, měl být funkční :-(
   No, co už, že.

   Já tam stejně budu objednávat asi za měsíc pár kousků, co se mi líbí :-) Takže až zprovozní kódy, tak něco na ně naťukám :-)

   Díky ale za info, to jsem nevěděla.

   Vymazat
  7. Taky mě mrzelo, že to nefunguje, ale nechtěla jsem už to objednání odkládat, protože jsem se bála, aby neskončila ta akce na destičku ...
   Tak jestli jim budeš psát, můžeš připsat, že na základě Tvého doporučení byla udělána objednávka Order Number: 132577 Třeba to připočtou :)

   Vymazat
 3. Jsou nádherný ♥ jinak si kádr, že se takhlenc přináš =P

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já se bohužel skrz bornpretty spolupráci budu musel přiznat ještě k druhé potíži :-D Ale to zase v jiné recenzi :-)

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)