24 zajímavých a milých komentářů
 1. Gratuluji výherkyním, ať si výhru hezky užijí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Romi, třeba budu losovat znova.... SpaRitual už se holky ohlásili, ale vidím to trošku bledě u Illamasqua laků

   Vymazat
 2. i já se pžipojuji ke gratulaci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, speciálně u tebe mne vždycky mrzí, když tě ve výhercích nevidím. Si jedna ze stálé základny, a já si toho moc vážím.

   Vymazat
 3. Gratuluju vítězkám. Když už nic, aspoň se to příjemně poslouchalo. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. moc děkuju, já se vždycky bojím abych nekecala blbosti. Ale ve skutečnosti mi nepřijde, že bych ten hlas tolik vytáčela :-)

   Vymazat
 4. To není možný....co já to říkala? že jsem nikdy nic nevyhrála? =D Já za svých posledních 26let života vyhrála poprvé tento týden a to prosím pěkně už po třetí =DDDDD já budu vypadat, že jsem Vás podplatila nebo něco...v neděli vyhlašuje Lucka giveaway doufám, že to nebudu já, protože by mi to už bylo trapné =D Mám radost díky moc! Kataríně gratuluji je to i moje věrná čtenářka =)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele něco takového se mi stalo taky, když jsem založila blog a najednou jsem vyhrála 3 soutěže naráz (jedna z toho třeba random los u Moory z 300 lidí), což se mi nikdy předtím nestalo :-D Jsem se bála, aby mě někdo neobvinil, že podvádím či co :-D

   Vymazat
  2. Jak jsme si psali včera, zrovna máš očividně dobu štěstí, tak si ji užívej :-) Putuje k tobě ten hnědý odstín, tak snad ti udělá radost. Minimálně pilník určitě :-) A krémy božsky voní

   Vymazat
  3. @Veronika - Cosmetic Jam mne asi nejvíc štve ten fakt, že výherce se musí bát toho, že to někdo bude kritizovat. Proto to dělám takhle na video....ale zatím se to i celkem dá :-) aby bylo vidět, že je to opravdu jen náhoda.

   Vymazat
  4. právě, že jsem čekala, že mě někdo už nařkne, že jsem s holkama nějak domluvená a jak píšeš druhou soutěž jsem vyhráala asi ze 150ti lidí a to se mi taky nikdy nestalo =)

   Hnědý? Ten jsem si moc přála =P Díky moc!

   Vymazat
  5. Není zač, snad budete holky stejně nadšené, jako jsem já. A když ti to bude vyhovovat, máš do salonu kousek, aby sis dokoupila :-)

   Vymazat
  6. já musím mít ten hexagonovej...neumím to psát...ty víš, který =D Ten prostě musí být můj!!!

   Vymazat
  7. Tak uvidíš, já mám dyžtak možnost ho koupit za nějakou nižší cenu, kdyby si chtěla.

   Vymazat
  8. ty si zlato, to říkám furt!!!

   Vymazat
 5. Gratuluji výherkyním :) a musím Leni říct, že jsi to tu krásně napsala a je snad jasné, že nebudeš rozdávat dárky tak říkajíc "zadarmo" ale budeš požadovat nějaké podmínky, když jsi do toho vložila tolik nejen peněz, ale i času ! a v klidu, že Tě holky jeden večer ignorovaly :) mě zase vlezla kočka před obličej a začala se mazlit a vrnět, když jsem si pouštěla Tvoje videa :D každá máme doma něco, aby nebyla nuda :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak se blíží prázdniny a z holek se stávají ženský.... fakt nechápu po kom :-D Tak mne ignorují častěji, než by mi bylo milé... dokonce malá začala nosit ven i kabelku... NEJSOU JÍ ANI DVA ROKY... sic by mne mělo uklidnit, že Ellen dělala to samé.. :-D Ale mne to spíš děsí.

   Já chápu, že hodnota produktů prostě zavání kupováním, ale když jsem tu nedělala nic celý rok, tak jsem si řekla, že to prostě pěkně oslavím. A spíše věcmi, které se hned tak neseženou. Že by to mohlo udělat radost.
   Vím, že drahý dárky blog nespasí, ale já ho nikdy nepsala s cílem, dostat se do top 10... ale pro radost a relax od rodinných povinností.
   Jen mne to prostě nakrklo a měla jsem potřebu to ventilovat. Jsem čekala,jak se mi tu čtenáři dneska rozprchnout :-D

   Hele, ale to s tou kočkou :-D To pobavilo :-) To mi dělával pes :-D Nejlépe se mu spalo na mý hlavě, nebo na mých zádech :-D

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. je mi líto, že nemůžu podělit všechny :-(

   Vymazat
 7. Děkuju moc, mám radost velikou :) Domluvíme se spolu, Leni ;-)
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, domluvíme :-) Jak říkám, že si to ty, klidně to může být i káva :-)

   Vymazat
 8. Ty bys prostě měla točit videa, to nemá chybu, i holky:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, dokážu si to představit... nakup za poslední měsíc... ježiši Lotty, neber mi to... Ellen, nestrkej do toho prsty... ne, teď nebudeme lakovat...
   Kur..... jak se dělá s tím pitomým programem na úpravu videí :-D

   Já s tím něco udělám, ale furt nemám opravený komp a do půjčeného notebooku nemůžu instalovat programy. Ale ráda bych aspoň videa, jak skladuji kosmetiku a jak skladuji laky...

   Pak teda budu za těžkého magora... ale pro spoustu lidí už jsem :-D Tak co :-D

   Vymazat
 9. moc moc gratuluji a doufám, že výherkyně si dárečky užijí :))
  já ještě jednou moc děkuji za cenu utěchy, alespoň si pochutnám :)))

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)