34 zajímavých a milých komentářů
 1. No u tvých dlouhých nehtech při vrstvení msel láček ubývat pěkně rychle :D Já mám 2 a zůstanu u nich a budou sloužit jako efektové nadlaky. S tím krytím souhlasím, mohlo těch malých "nesmyslů" tam být více :D Výdrž u mě také solidní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nooo :-D nebudu lhát, docela propast to tam udělalo :-D zase ale nijak závratný žrout laku ty nehty taky nejsou :-) I když,...
   Bych tak strašně ráda chtěla říct, že zůstanu u těch dvou a tečka... ale když už mám ty všechny.. :-D Jako fakt bych ocenila zrovna u Gabrielly Salvete nějakou spolupráci, to finančně ruinuje :-D

   Jj, souhlas, víc, víc, víc glittrů, ať jsme pořádné straky :-D
   Prej solidní, jako jo, dala jsem si nehty po dvou letech do kupy a úspěšně mám na nehtech Opíka už od středy....a jsem líná odlakovat, když drží jak křesťanská víra :-D Snad nikoho neurazím. Ale ty glitry v těch 30 stupňových pařácích tak bodaj do očí, že těch necelých 5 dní bylo maximum :-)

   Vymazat
 2. Fotky z venku jsou moc povedené, hezky zachycená barva. Jinak mě tato kolekce nechala chladnou... fanaticky jsem takto před půlrokem nakoupila pískáče a pak jsem zjistila, že mi jaksi vadí nemít hladký nehty :D Zjistila jsem, že když něco nekoupím hned co to vidím, tam mě to pak často přejde a najednou to vůbec nepotřebuji a jsem konec konců i ráda, že jsem jen tak nevyhodila peníze.... stejně tak to bylo s těmito laky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, to souhlas, docela tě chápu, mi tu takhle leží Sugar kolekce, co používám převážně na nohy :-D K tý jsem si vztah nějak nevytvořila. Ale je pravda, že já to mám obráceně, zjistila jsem, že mi spíš vadí hladké nehty :-D A to jako docela moc, takže případné krémovky a pastelky atd... musím hledat se zajímavým efektem nebo barvou, abych to za den neodlakovala :-)

   Ale máš pravdu, takhle kolekce je taková kontroverznější než ta Sugar. Ale tady aspoň nákupu nelituji, ten červený je totiž skvělý :-)

   Vymazat
 3. Vypadají krásně... Ale pořád nevím, nevím, jestli něco takového chci. Nebo spíš - brala bych je hned, ale nevím, jestli je pak budu i lakovat. I když ono je to pěkné pokoukání i tak v lahvičce. :)) (I když ty nekvalitní nápisy by mě asi štvaly, jsem na to trochu vysazená... :) ) Doufám, že konečně natrefím na Haute future, chtěla jsem se na ty laky aspoň podívat naživo. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. právě, na nápisy já jsem vysazená taky. Nemám mozkovou kapacitu si pamatovat všechny odstíny atd... a když se to z lahvičky smaže, tak je docela dost velký problém. Dělo se mi to třeba u prvních odstínů Starsek, ale od té doby dlouho nic, až tady ty Glitter, to jde dolů takřka hned.
   Všechny asi nepotřebuješ, některé jsou si dost podobné :-) Za mne vede neutrální stříbrná Diamond, červená, béžová Di Miele, a pak modrá Blue Rebel :-)

   Vymazat
 4. Tak ten je me gusta :D Teda krásny :) Ale u nás som ich ešte nevidela :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U vás by už ale měli být každou chvilkou, na FB Gabriella Salvete tam někde běžela informace.

   Vymazat
 5. Tak to rozhodně není nic pro mě, holo a třpytky jdou mimo mě. Obdivuju tvou délku nehtů, na mě by se mi nelíbily a přijdou mi nepraktické, ale fascinuje mě jak je možné mít dlouhé a zdravé nehty.
  Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markét, moc děkuji.
   Chápu, že ten efekt CD jak jsi psala asi nesedne každému a když je velmi výrazný, občas je až otravné na to koukat, to souhlasím. Zase ale ideální letní laky :-)
   Upřímně, s délkou nehtu, dost často se mi stane, že to nechám přerůst a pak si říkám, že je to ošklivé už i pro mne.Ano, delší jo, ale pak když to přeroste určitou délku, už se to nelíbí. Navíc to už je pak nepraktické. Co se zdravých a dlouhých nehtů týče, pomohly mi jednak vitamíny a pak změna péče...a celková rekonvalescence v posledních dvou letech :-)
   Ale povím ti tajemství, bez chybičky nejsou, holky z FB ví, že na dvou nehtech je provedena transplantace a oprava, abych mohla fotit.

   Vymazat
 6. já teda s lakováním problém neměla, mě ty dvě vrstvy stačily nechtěla jsem mít tak "plný" efekt jak máš ty =) Já je mám ráda, hlavně jsou takové gelovější a nikde nic nepřečnívá =)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je pravda, že až na to odlakování jsou pohodlné :-)
   Asi zkrátím nehty a porovnám :-)

   Vymazat
 7. Mně se moc nelíbí to nekrytí. Joo kdyby měly tyhle laky plné krytí, to by byla jiná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. lehce barevná tekutina, nebo víc těch glitrů, to by bylo super :-)
   Ale zas na ty moje nehty to je slabota, na kratší to bude lepší

   Vymazat
 8. Krásní jsou, všech 8:). Také už jsem si stihla 3 pořídit a vyzkoušet Electric Rainbow. Na sluníčku jsem se na něj nemohla vynadívat:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, ten odstín je takový zvláštní vid? :-) Ani úplně šedý, ani modrý :-) Červený je krásný, ten jsem měla na nohou :-)

   Vymazat
 9. Chce to pod něj nějakou barvičku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. časem vyzkouším :-) Nechtělo se mi dávat, že to není primárně efektový nadlak :-)

   Vymazat
 10. Fotí se docela špatně ( chvilku jsem byla docela nešťastná, že se přece taaaak třpytí a proč to ten foťák nevezme ??! :D ), ale tobě se to povedlo velmi pěkně. :) Jinak mě i v těch dvou vrstvách moc schnout nechtěl a to jsem si s lakováním dávala na čas. :/ Dnes nahodím Sogno, jsem na něj dost zvědavá. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale náhodou tobě se ten Di Miele podařilo nafotit moc pěkně :-)
   Ale s tím ostřením jsem byla nešťastná, já na zahradě fotila jak o život a nakonec jsem musela většinu povyhazovat :-(

   Vymazat
 11. taky už jsem si konečně jeden koupila ! :) teď jen bude chudák čekat, kdy že ho konečně nalakuju :D ale vidím to, že ho budu používat jako efektový nadlak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak ono to s krytím možná bude o něco lepší u méně vrstev a některé odstíny se mi zdály více nabušené těmi glitry :-) Tak, co ty víš, třeba je budeš používat klasicky :-)

   Vymazat
 12. Asi te zklamu, ale "hexagon", a to i v deminutivu, je maskulinum, a nad to v laku nejsou hexagony, ale ctverce.
  Irena B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ireno, mockrát děkuji za upozornění na takovou otřesnou chybu. Máš svatou pravdu, jedná se o čtverečky, ze stars laků mám zafixované hexagonky a nějak jsem nad tím neuvažovala. Ještě jednou moc děkuji, upravila jsem.

   Vymazat
 13. Leni ale tahle barvička,to je luxus! https://www.facebook.com/MalyKoutekKrasy/photos/o.247172538658697/335619906587628/?type=1&theater Mám do ní jít ? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do ní bych klidně šla, ta je parádní sama o sobě, ale Romča dokázala vychytat ten lak naprosto parádně :-)

   Vymazat
 14. Vypadá nádherně! Budu se muset po něm v budoucnu mrknout :)

  OdpovědětVymazat
 15. škoda toho krytí, to vrstvení by mě asi zabilo :(( asi bych ho používala jako efektový nadlak :)
  ale stále nevím, jestli jo - nebo ne :D možná mě jednou učaruje a koupím ho :) ale ještě jsem je na živo neviděla, jsem ostuda :D

  OdpovědětVymazat
 16. Wow, to je opravdu nádhera.. já jsem teď dlouho do drogerií nechodila (nebyl čas a přestěhovali jsme se mimo Ostravu, kde jsem zatím na drogerku nenarazila), takže tohle je pro mě novinka - a opravdu povedená. :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicca, některé odstíny jsou opravdu povedené, ale asi 95% to používá jako efektový top coat :-)
   A s tím přestěhováním mimo město ti naprosto rozumím, abych se dostala do tety nebo DM, musím dělat štreku 15 km, abych se dostala do Rosmanna, tak dokonce 35 km:-D

   Vymazat
 17. Tyhle laky mě sice moc nezaujaly.. ale já blbka si zrovna dneska zase dva dokoupila :D neodolala jsem akci v rossmannu, lepnout mě po rukách ! :D

  OdpovědětVymazat
 18. No tak na tyhle laky už se dívám dlouho, ten modrý a fialový je krásný a po přečtení této recenze už silně uvažuji, že do nějákého půjdu :D

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)