8 zajímavých a milých komentářů
 1. Ahoj - vítej zpátky! Doufám, že budeš v blogování pokračovat, jako dřív, protože jsem tvé příspěvky měla fakt ráda. Ještě se musím vyjádřit k problému s úvodní fotkou - já bych vybrala variantu č. 2 a pohled zhora. Ten se mi zdá nejhezčí a taky je dost výstižný.

  M. UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Maru,
   děkuji za uvítání.
   Já byla funkční ještě na fb stránkách, ale tady jsem to prostě nechávala uklidnit. Aby fakt lidi pochopili, že mi nešlo o to, si zčistajasna nabrat trilion čtenářů. Mám ráda své čtenáře, i jejich podnětné komentáře. Ale ten humbuk kolem mi to celkem znechutilo a nedodalo tomu ani představení novinek Gabriella Salvete. Z pohledu diváka se mi ten blogový svět tehdy znechutil ještě víc. tak to chtělo trošku čas.

   Varianta 2 je nakonec úplně poslední focená alternativa :-) Ale má své kouzlo a jak říkáš, vystihuje to podstatu blogu :-)

   PS: KUP SI TOO FACED CHOCOLATE SOLEI bronzer :-) Je božský :-)

   Vymazat
 2. Ahoj Ellen,
  já jsem taky pro variantu 2 a pohled z výšky. Varianta č. 1 je hezká, ale ty laky tam chybí... a varianta č.3 mi přijde už moc chaotická a nepřehledná...
  Hezký den!
  R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky R. Moc děkuji za názor. V současnosti se přikláním k variantě 2, zatím se líbí relativně nejvíce, ale uvidíme. Zatím si zkouším nastavit fotky tak, aby se na blog vešel. Např zrovna teď zkouším jednu fotku :-)

   Vymazat
 3. Ta druhá varianta se mi líbí nejvíce!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Určitě varianta 3B, rozhodně to není nuda :) Doufám, že se přes tohle období brzy dostaneš. Co se týče blogování tak si jen myslím, že čtenáři nejsou zvyklí, že se něco probere na férovku a potom je takový humbuk... Mě se tvé články líbí ať jsou o čemkoli :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lili, moc děkuji za komentář a podporu.

   Mne spíš překvapilo, to, že na blogu se prezentují nějak... na akcích taky nějak... a ve skutečnosti jsou třeba úplně ale úplně v chování jiné. A mne to upřímně docela dost zaskočilo.
   A nějak si nepřeji být někdy v daleké budoucnosti extra čtená nebo populární, protože představa, že bych skončila jako ony, mne poněkud děsí :-)

   Ale co už, on se přeci každý člověk nějak vyvíjí :-)

   A když se ti články líbí :-) Tak příští bude o nákupem ze Sephory za poslední čas :-)

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)