11 zajímavých a milých komentářů
 1. Leni, to je krásnej článek! Taky jsem ráda, že jsem tenkrát na sraz jela. Dokonce jsem si kvůli tomu snad i měnila směny, aby mi to vyšlo. To jsem tehdy ještě vůbec netušila, že tam potkám nějakou Ellen, a že si budeme tak rozumět :). Na blogy ostatních výše zmíněných, které ještě neznám, ráda kouknu. Máme podobný vkus i co se týče lidí a sympatií, takže si myslím, že se mi u holek na blogu bude líbit. Přeju krásnej večer, Leni a fakt ještě jednou chválím článek :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. on byl ještě hezčí, ale kvůli událostem minulých týdnů muselo jít pár věcí z článku pryč :-/ Nevadí.

   Já těch oblíbených blogů mám víc, ale tenhle článek měl primárně patřit těm, kteří si najdou čas na OTRAVNOU LENKU :-D a ještě mne něčím překvapí, nebo napíšou sami od sebe :-)

   Vymazat
 2. Samá skvělá děvčata, která též moc ráda sleduji a přijdou mi neuvěřitelně milé a sympatické :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skodul, viď?
   Navíc jsou skromné a nekonflitní a když se jim neco nelíbí, tak to v klidu řeknou.
   A pak je o to víc člověk rád, že je zná.

   Vymazat
 3. Leni,já spoustu holek co si zmínila čtu a baví mě. Sice s vámi nesdílím vášen k lakům,ale je fajn pokecat si o kosmetice ...a tak . Jak už jse řekla,v mém okolí mou zálibu nikdo nesdílí tak mám vás a aspon na blozich se u vác můžu vykecat,poučit a inspirovat ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, Luci.
   Dost často člověk nemá kolem sebe lidi s podobným zájmem a pak to stojí za prd. Takhle se vzájemně poznáváme, vyměňujeme si zkušenosti a navíc se motivujeme :-)

   A nekecej, růžovýmu pískáči od P2 si propadla :-D

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. :-D teď mi došlo, že myslíš ten vtip :-D

   Vymazat
 5. Leni, článek se moc povedl :)
  Za ten rok co bloguju už jsem si vytvořila sympatie hned k několika slečnám a jsem ráda, že má někdo stejné nebo podobné záliby a nejsem v tom sama :)
  A abych pravdu řekla, zrovna v městečku, kde žiju se kamarádky hledají celkem špatně, tady každý zná každého a lidi (kór ženský) se tu šíleně pomlouvají (však jsme si o tom psaly) a toto já nemám ráda, takže mám jen pár kamarádek a jsem ráda, že alespoň takto přes internet si můžu s někým pokecat :)
  A doufám, že někdy bude příležitost se setkat (i když jsem děsná stydlivka - za to ale ukecaná) :))

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, moc děkuju za milou zmínku :-) Takže Bione funguje dobře?

  Teď se ale cítím provinile, protože mám dojem, ze konverzaci s tebou vždycky hrozně rychle utnu - holt nedostatek času, rozlitanost a na blogovym FB se rozhovor blbe udržuje. Kdyby něco, pis na osobní, pokud ho znáš. Pokud ne, napíšu ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto parádně. Mám ho už přes měsíc, v reálu skoro vůbec neubylo. Nemusím si vlasy mít obden. Jsou pevnější, méně padají. A co víc... už se necuchá ten spodek, kvůli kterému jsem se hrozila, že skončím podle kastrolu.

   A vůbec se nemusíš cítit provinile, každý má okamžiky, kdy má čas a kdy zase ne. To je pochopitelné. A jo, na tom FB od Blogu je to celkem na pěst, já to vyřešila dvěma způsoby... mám v mobilu tu aplikaci na spravování stránky a pak jsem zřídila přímo fb profil, který spravuje blog a na to koukám přes jinou aplikaci, která je určená k fb. Píšu takhle s Radu a Maru z Ultimate Chic. Tam, když mi totiž někdo napíše, přijde mi okamžitě email... mobil zapípá a jde se :-)

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)