12 zajímavých a milých komentářů
 1. páání :) takovej dlouhej článek, ale zhltla jsem ho jako rychlík :) a opět jsem si připomněla tu úžasnou atmosféru :) my jsem tam byli týden před vámi a bylo tam neskutečně lidí a asi 90% z nich Češi :) nákupy v Německu miluju, letos jsme tam byli asi 6x a už teď se těším na nákupy v dalším roce :)
  Mě se nejvíc líbí v Centrum Galerie - tam jdu vždycky do DM, Lushe, KIKO a do Müllera. Pak v Altmarkt jdu znovu do DM (ano jsem blázen), do Rossmanna, Douglasu, NanuNana, Body Shopu :)
  Pak většinou jezdíme do nákupního centra (Elbe park, Kaufpark) a tam znovu Rossmann, Douglas, Müller :D a vždycky si koupím tunu krásných věcí :) miluju P2 a jejich limitky, pak Rival de Loop má taky super limitky :) no a v Mülleru tam nakupuju nejraději, protože tam můžu koupit jak levnější tak i dražší kosmetiku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alic, já jsem právě před týdnem na tvůj článek koukala a říkala si, kam bych všude zašla :-D
   Bohužel, jak to má člověk tři hodiny tam a tři zpět... tak to není nejideálnější. Navíc, my jsme tam primárně jeli na program. Měly tam být kostýmy a Noc světel, nebo tak nějak. Jenže kde nic, tu nic.

   Jestli pojedu příští rok do NJ, tak asi leda z naší strany. Přeci jen projet jen na benzínu 1700 Kč není nejlevnější (máme starý a velký auto).

   Na Lush jsem koukala, ale já v tomhle nejsem typická ženská a tolik mne to prostě nezaujalo, max jsem chtěla vzít něco tchýni a a babičkách, ale ty by to asi neocenily.
   Jenom zdálo se nám to, nebo tam fakt bylo jen jedno WC na celý obchodní dům? V tom Altmarkt? Protože jsme stáli 15 minut frontu, což je s dětmi trošku prekérka.
   Na Rival de Loop jsem se chystala, ale nikde jsem ho tam neviděla.
   Müller se mi líbil díky kombinaci jídla, pití a kosmetiky :-D To je moje :-)

   Vymazat
  2. na WC chodím do Centrum Galerie, hned vedle DM a tam je to bez problémů :) 15 minut čekání? no to bych byla pěkně naštvaná, ale když jsem viděla tolik lidí, tak mě to ani nepřekvapuje :)
   ono je tam nakupuje parádně když tam nejsou takový návaly :) v těch centrech jsme vždycky tak 3 hoďky a pak ještě jedeme do nákupních center za Drážďany a to spojíme ještě s nákupy v Kauflandu, protože něco tam mají opravdu za hubičku :) ale chce to k tomu ještě připočíst benzín, my vždycky projedeme tak 800,- a jede nás 5 takže se nám to vyplatí úplně stejně jako kdybychom třeba jeli autobusem do Prahy :))

   Vymazat
  3. to je právě ten problém, my, jako rodinka zabereme celý auto :-D takže nám se cesta docela dost prodraží a tím pádem člověk ani omylem neušetří. Ale při takových výletech o peníze zase tolik nejde.
   Jj, v Cetrumu jsme byli hned po příjezdu, ale o pár hodin později jsme museli jít přebalit a dát vyčůrat děti a v Altmarkt tedy síla... :-D

   Vymazat
 2. Já pořád hledala, kde se vkládá ten komentář a ono to bylo až taaaaaaaaaak dole:-D Nákupy perfektní, to je super, když už jste si udělali výlet krásný + skvěle nakoupili. To kolo ruské, to je krásný, fakt nádherné fotky!!
  A laky bomba, ale ty už jsem viděla na facebooku:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Děkuji :-)
   Bych řekla, že my dvě se krásně doplňujeme, ty máš procentuálně poměrně víc kosmetiky z nákupů... já víc laků :-)
   Např dneska... jsem si musela pro dalších 6 :-D

   Za fotky vyřídím komplimenty tátovi :-)

   Vymazat
 3. Vypadá to jako parádní výlet, hned bych jela taky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. určitě doporučuji :-) Cesta pěkná, Němci mají vychytané ozdoby... V těch nákupních centrech to vypadá jak v pohádce.

   Vymazat
 4. No co ti budu povídat, atm by to chtělo být aspoň na týden abych si prohlídla všechno co chci, teď mě štve, že jsem si tam nevzala ten KIKO chrome lak :D ale tvé nákupy, nepřekonatelný :DDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak já jsem toho na seznamu měla víc :-D bohužel... buď nebyl vhodný odstín, nebo to vůbec neměli :-D
   Na ty Chrome jsem koukala. Ale.. :-D

   Vymazat
 5. Leni,trdelníky ...by mě napadlo,že to budou prodávat češi :D Jinak koukam,že jste si to docela užili :D Moc pěkný fotky ,trhy musí být krásné,já se chystám akorat 26 na Staromák :)

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)