9 zajímavých a milých komentářů
 1. Ta barva je překrásná, vážně se mi moc líbí :)
  Ale ta výdrž, ta výdrž...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. právě, ta výdrž...

   jako na mých nehtech normálně blbě držela i China Glaze, ale když se držím mytí nádobí v rukavicích, tak alespoň ty 3 dny bez top coatu dá...s top i těch 5 by dala, kdyby mne pak neznervózňovalo, že mám na nehtech tak dlouho jednu barvu.

   Ale u laku, co stojí více jak 2x tolik... :-( Bych prostě čekala něco víc.

   Vymazat
  2. Mně ChG taky blbě drží... i Color Club.
   Právě od nejslavnějšího laku bych čekala víc.

   Vymazat
  3. tak to jsme na tom stejně, mám krásnou modrou barvičku od CC a dost mne štve, že to má snad jednu z nejchabších výdrží, co tu mám.
   Jenže ono je to tak, že laky, které jsou šetrnější (ty 3-free a 5-free) mají obecně horší přilnavost :-( Takže ona je to taková cena za to, že je lak šetrnější

   Vymazat
 2. Tak já nějak nevím jestli se mi barva líbí nebo ne :D škoda té výdrže. Ty nové GS mi drží i přes 3 dny a to je co říct

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já bych zhodnotila, že nejkrásnější je večer :-) Ale zase mne baví, jak je prostě v průběhu dne pokaždý jiný :-)

   A jinak s tebou souhlasím, výdrž je průšvih, kort když ty nové GS drží skvěle (i když první pokus eleganzi... jeden den, byl docela tragický).

   Vymazat
 3. bože.. ten je skvělý! ale plnou cenu bych za něj teda nedala, přijde mi moc dát za lak třeba 150 :D

  budu ráda, když se zúčastníš mé
  Giveaway o šperk Swarovski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já se upřímně přiznám, že do 200 (když má velkou gramáž), tak se tolik necukám (i když netvrdím, že nehledám levnější), ale 400 a víc... to už je problém.
   Třeba podkladovou bázi od O.P.I... když u nás stojí 590 Kč... tak tam jsem to riskla a v zahraničí koupila za 330 Kč. A říkám si, že to bude muset být fakt kvalitka, jinak mne to těžce naštve.

   Vymazat
 4. Leni, já se sem k tobě furt nemůžu dostat, mám tě spolu s pár dalšími v záložkách, ale nějak mi furt nezbývá čas si tu v klidu počíst a ideálně i okomentovat. Ale tenhle teda za to stojí, ta barva je nádherná! <3 A k výdrži - no mně přijde, že OPI to má tak půl na půl, některý drží prvotřídně a jiný jsou srovnatelný s kdejakým drogerkovým lakem za třicet kaček. Plný ceny se mi za ně nechce solit snad nikdy, většinou teda nakupuju z druhý ruky třeba na Omlázku nebo na Aukru... ale chápu, že když zaujme barva, tak přes to nejede vlak :) A že tahle teda zaujmout musela... :) Taky u nich mám pár kousků vyhlídnutých a taky konkrétně z těch pískových kolekcí, i když teda o existenci tohohle krasavce jsem neměla ani ponětí. Tak ti pěkně děkuju, budu si ho muset dopsat do notýsku :)
  Verunka

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)