12 zajímavých a milých komentářů
 1. Myslím, že jsou blbí výrobci, protože na tuhle barvu jsem nečetla vůbec pozitivní ohlasy. Ale, že je to až taková hrůza.... Celkově mi Schwarzkopf barvy přijdou hrozné, jsou o 2 tóny tmavší, nejde to yvmýt a vlasy po nich nejsou vůbec hezké...
  A teda ta pěna vypadá dost nevábně :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mi ta pěna připomněla frapé :-)

   A to je v létě dobré :-)

   Vymazat
 2. Tak podle mě je to vždycky risk co se týče barvy samotné, protože výsledek samozřejmě ovlivňuje tvá přírodní barva vlasů a pak to, co už na vlasy bylo patláno předtím. Barva z drogerky je prostě vždycky tmavší než na obalu (alespoň já mám tu zkušenost). Nicméně vím, že i u kadeřnice můžou již barvené vlasy udělat neplechu, což jsem zažila minulý týden, kdy jsem chtěla světle hnědou, dlouho jsme vybíraly a nakonec kadeřnice vybrala odstín, který ani v nejmenším neměl odlesky do zrzava a ejhle, finální barva byla totálně zrz. Kadeřnice byla překvapená, já v šoku. Takže tak...odstíny jsou zkrátka problém vždy.

  Short messages by Lucy...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucy, já moc díky za názor, ale já pouze vlasy dobarvuji, takže tu řeším, pouze odstín, který mi vznikl na odrostech, které jsem měla už 5-6cm dlouhé.

   Co se týče barvení u kadeřnice, tam záleží na tom, jak je zkušená. Je to cca půl roku zpátky, to už možná dýl, co mne nudilo mít jednu barvu na vlasech, tak jsem to šla řešit se svojí a že jsem chtěla přirozený melíry, šlo se na to dvěma způsoby, na část se nanesla nejsvětlejší hnědá, na část blond. A že s tím kadeřnice nebyla tip top spokojená, že to chtěla více viditelný, tak jsem šla podruhé zadarmo. Přitom já skákala radostí už po prvním pokusu.

   Ale zkrátka mi nepobírá, proč když mám vyzkoušené barvy z drogérie, u kterých sedí odstín... proč tady je to totální průšvih.

   A jestli sis všimla, já v konečným zhodnocení kritizovala hlavně ten finišh v podobě suchých vlasů, žádný lesk... apod.

   Vymazat
  2. Děkuji za vysvětlení. Jen mě trochu zaráží fakt, že pokud sis barvila jen odrosty cca 6 cm, tak nejsi spokojená. Dle fotky je barva stejná na celých vlasech a lesk také. Takže podle mě to účel splnilo. Jinak k posouzení práce kadeřnice - moje kadeřnice je určitě zkušená dost, ale tak myslím, že nikdo nemůže odhadnout jak bude barva reagovat zrovna na tvých vlasech. Samozřejmě i moje kadeřnice vše napravila a druhé barvení jsem měla zdarma, to je snad povinnost a ne žádný luxus.

   Vymazat
  3. Luci, nejsem. Protože já tam ten rozdíl vidím a vidí ho i okolí. Ono z fotky se to blbě posuzuje, kort když se neumím fotit a třepe se mi ruka.
   Ale já mám po dobarvení 5-6cm (spíš těch šest a možná kousek), po barvení vysloveně černých. Kdežto zbytek "palice" je studená tmavě hnědá. Momentálně to řeším culíkem, než si mne vezme příští týden do parády kadeřnice.

   Co se lesku týče, u fotky jsem upozorňovala, že lesk nemá na svědomí barva. Ale jak jistě sama víš, počasí venku je šílené. Věčně zataženo, my máme boční byt a kolem něj stromy, takže věčně doma šedo... tudíž jsem nucena si při focení hrát s expozicí, s nastavením jasu, světla, podexponováním a předexponováním...navíc kvůli šeru musím fotit u okna... tohle vše má za následek lesk, ne barva.

   Navíc po šikovných barvách máš opravdu vlasy jemné jak od kadeřnice, to se tady nekoná. Vlasy jsou hrubé, takový lehký chemlon. A u mých jemných to dělá tu neplechu, že se mi díky tomu hodně zacuchávají, lámou a vypadávají. A můžu na to používat olejíčky, masky, balzámy... nic nepomáhá.

   Co se kadeřnice týče, už jsem narazila na takové, kterým se střih nezdál (případně barva), objednali mne za týden, aby si to sedlo... a pak se na mne vytasili s dalším účtem. Takže proto doúpravu, nebo opravu beru jako luxus. Kort, když víme, kolik ty kadeřnice občas stojí.

   A teď k pigmentu vlasů jako takovým... moje přírodní barva, byť jsem na to nikdy nevypadala, je ta nejtmavší blond (podle mne je to hnědá, ale podle pořadačů blond). U světlých barev tam moc posuzovat nebudu, stalo se mi, že jsem si brala jednou středně plavou blond a byla jsem z toho blondýnka jak vyšitá, byť na obrázku to měla být krásná hnědá (dle mého:-D). U tmavých barev mi odstíny chytají o něco tmavě. Čokoláda je fakt vysoce procentní čokoláda. Pralinka má u mne ten výrazný barevný podtón... Ale až na výjímky (narážím na tuto barvu)... mi tmavě hnědá chytá buď stupeň před černou (což je spoledk mých vlasů) a nebo přesně to, co je na krabičce.
   I když u Avon barvy už se mi stalo, že tam jsem měla hlavu středně tmavě hnědou.

   Vymazat
 3. Ouuuu tak to by mě snad i píchlo u srdce kdybych měla podobně hroznou zkušenost jako ty :(.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, tak nepíchlo mne, ale muž by ti řekl, jak jsem byla protivná :-D

   Vymazat
 4. Ségra, na tý fotce vypadáš jak vrah :D :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ségra, na tý fotce vypadáš jak vrah :D :D

  OdpovědětVymazat
 6. Zkušenosti s touto pěnovou barvou nemám a ani nikdy mít nebudu! Vlasy si barvím doma. Nakupuji přípravky přímo pro kadeřnické salóny. Předejdu tím nechtěným překvapením :).

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)