10 zajímavých a milých komentářů
 1. Bomba, ten deník...to musí být fajn si to tak po letech přečíst:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to jo, dokonale mi to vehnalo do tváře to ponížení, co jsem od toho kluka kvůli svému vzhledu vytrpěla. Fakt je ten, že i když jsem cca do roka byla na váze i vzhledu tak, jak chtěl.. tak to nepomohlo :-D

   No jeho smůla :-D

   Je fajn něco takového mít. A člověk si pak vybaví nejen ty okamžiky, ale celou tu dobu. A nebudu lhát, občas mi ta moje lehkovážnost a hnaní věcí do extrému chybí. Tehdy člověk teoreticky nemusel řešit, komu tím ublíží, koho to ovlivní. Bylo to jen o něm.

   Bože jak já nechápu, že dnešní mladí si tohle neužívají a ženou se do dospělosti a pak tvrdě narazí, najednou musí pracovat, počítat korunu a propadat flustraci nad životem. (není podmínkou, ale na některých blozích mi to tak přijde, když čtu ty příspěvky typu nemůžu najít práci, najednou neutrácím za "kraviny")

   Vymazat
 2. Náhodou já jsem se pobavila ohromně :) Fakt se v tý domácký knížce píše o tom, jak třídit prádlo??? :D :D
  Zaujmout bojové postavení je stále lepší fráze než ta, co jsme jí měli v učebnici němčiny: "Teď Vám krátce prohmatám břicho" v lekci u lékaře :D :D
  A obdivuji tě se zveřejněním deníku, v tom mém jsou tak intimní a depresivní zpovědi, že ho zpětně radši ani nečtu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, píše :-D

   vysloveně kategorie: skladování špinavého prádla, třídění prádla před praním, ruční praní, praní v pračce (značky výrobce textilu a jejich význam), dávkování pracích prostředků apod :-D

   jejda, fakt praktické v běžném životě občana :-) ale zase ve zdravotnictví to asi užiješ (tak jednou do roka :-))

   Tak deník je sice na jednu stranu osobní, na druhou stranu jsem tím těm mladším chtěla ukázat, že každý si něčím prošel. A že možná na světě nejsou sami. Pro mne byl deník hlavně o tom, že jsem mohla někomu říct jak se cítím v situacích, kdy jsem se bála to přiznat i sama sobě. Rozhodně jsem to ale nepsala den za dnem. Brala jsem to jako postřehy. Zapsala krásné zážitky. I depresivní zpovědi. Provedla jsem věci, na které nejsem hrdá, ale už jsou natolik osobní a ovlivnily v konečném důsledku můj život natolik, že není potřeba si je sem připomínat.

   Vymazat
  2. taky ho beru jako nárazovou záležitost, kdy se prostě vypíšu z pocitů, které bych nebyla schopná nikomu říct. A zpětně to radši nečtu, to bych do těch nálad upadla znova :)
   Jinak ta příručka by vydala na celou encyklopedii o praní prádla :D

   Vymazat
  3. Tak ja uz si denik leta nepisu, velmi casto by se tam vyskytoval text: "rano jsem vstala, oblekla deti, odvedla Ell do skolky. Pak nakoupit a domu umyt nadobi a poklidit...apod az do vecera." Takze to pripadne jisti world nebi blog :-)

   Jinak specialne pro tebe jsem vyfotil. Fotku a mas ji v hangsoutu na googlu.

   Vymazat
 3. Jako vždy krásně sepsáno. Mimojiné Shakespear tvrdil obecnou pravdu již před několika stoletími a ta bohužel trvá a je uplatnitelná i v dnešní době, akorát v jiných poměrech;)Nicméně chápu, že pro někoho je hůře až nemožné ho spracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, nemozne, to je ono :-) ja tim, ze nejsem schopna se prenest jen pres Julii a Romea, jsem pravda necetla nic dalsiho. A i u Romea mi dalo zabrat 20 stranek.

   Chapu, ze byla jina doba, ale hlava mi zkratka odmita vstrebat ten vek tech deti.

   Vymazat
  2. To plně chápu.Při představě, že naše dcery ve 12 letech by prováděli co Jůlie...No radši bez komentáře, viď ? :)

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)