4 zajímavých a milých komentářů
 1. Dobrý večer,
  v prvé řadě vám děkujeme za zaslání adresy vaší stránky, a jelikož nás toto téma zaujalo, rád bych se za celý tým Real Techniques k tomuto článku vyjádřil.

  Ti, kteří se v podnikání nepohybují nevědí, kolik práce, financí a času stojí takový provoz eshopu. Nevím, jak to funguje u výše zmiňovaných eshopů, avšak my jako oficiální distributoři, jsme při začátku spolupráce s americkou výrobou dostali ceník s doporučenými cenami pro Evropu, kterými bychom se měli řídit. Je sice pravda, že můžete tyto ceny ignorovat, nasadit mnohem vyšší, ale i nižší, jak je to v našem případě. Všechny náklady, které zmiňujete v článku se samozřejmě v ceně musí projevit, přičemž samotná propagace, tisk letáků, reklama, PR jsou položky, které tvoří nezanedbatelnou částku, kterou většina neoficiálních eshopu nevynaloží. Vše se snažíme kompenzovat nízkým poštovným, co nejrychlejší dopravou a samozřejmě různými slevovými akcemi. Možná si někdo myslí, že oficiální eshop = poloviční nákupní ceny, množstevní slevy, doprava zdarma, žádné daně a clo, tak tomu ale bohužel není i když by to bylo příjemné jak pro nás, tak pro naše zákazníky.

  Na závěr bych vám chtěl poděkovat za objektivní recenzi našeho štětce a porovnání s konkurencí. Velmi si ceníme názorů našich zákaznic, budeme se nadále snažit zlepšovat a vyvíjet, abychom vám nabídli co nejlepší servis, za co nejnižší ceny.

  S pozdravem,
  Real Techniques CZ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vám mockrát děkuji, že jste si dali tu práci a reagovali na toto ošemetné téma. A že jste článek vůbec dočetli :-)

   Přeji hodně štěstí v podnikání.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, omlouvám se, včera už jsem nebyla u pc a dneska jsem primárně snažila předělat vzhled blogu, ať to nevypadá jako u kolotočárů.

   Jelikož se mi ale text uložil do mailu, ráda bych reagovala.

   Když najedu na konkrétní diskuzi, tak to opravdu může působit, že "rejpu" do tebe. Jenže tady to zamyšlení bylo spíš už vygradování toho, co tu po netu různě koluje. Někdo si postěžuje, že jako blogerce obchod nabídne jako slevu 10% na nákup a bude sdílet jeho recenzi, nebo to někomu přijdou věci dost drahé. Atd atd... Už sestra mě tuším v sobotu upozorňovala, že článek asi není úplně správně napsán a já musím přiznat, že po uklidnění a pár dnech... že jsem měla více vážit slova a pojmout to trochu jinak.

   Co se e-hopu týče, to máš pravdu, ten nevlastním. Ani to není nic, co by mne zajímalo. a určitě bych v tom v budoucnu nechtěla dělat. Ale mám pár známých, kteří obchody mají, případně dělají v obchodech na vyšších postech. A tak zase nemůžu tvrdit, že jsem analfabet a něco si nespočítám.

   Nebudu tvrdit, že eshop vést je otázka pár minut a něco jednoduchého, je to žrout času, leckdy na úkor výdělku atd. V tom máš můj obdiv.

   Ale mne tu celkem v té blogosféře, jak se tu tomu říká, dost vadí právě to jako, proč nejste levnější, proč nemáme ceny jako tam a tam. Nebo proč mi nabízejí spolupráci a dají tak malou slevu. A jedno s druhým.

   Takže já ten článek chtěla pojmout tak, aby si lidi zkusili odpovědět a aby na to mohla reagovat daná společnost. V tomto případě zrovna RT, protože od nich štětec mám. A u Hakuro, tam bych časem nějaký ráda pořídila.

   Což se očividně ale vůbec nepovedlo, viď?

   Já se omlouvám, jestli tě to nějak naštvalo, určitě to nebylo mířeno proti tobě ani proti mojesminky nebo dalším obchodům, či eshopech. Já jen, že tady je naopak zvykem, že když originál obchod, to ceny vyšší. (Takže to pak vyústilo jako spouštěč). A přiznám se, že z hlavy ti jména těch blogů a diskuse neřeknu, kde se nad tím za poslední měsíc kdo porůznu pozastavoval.

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)