10 zajímavých a milých komentářů
 1. Neonky se mi moc líbí, i když teda zrovna zelenou a žlutou neonku bych si na nehty nedala, to už by bylo na mě asi moc, leda na nohy. Ale k opáleným rukám vypadají parádně, já raději volím neonovou růžovou nebo fialovou, modrou, nepřijdou mi až tak křiklavé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. růžovou už mám, ale fialovou a modrou jsem neviděla. Já mám obecně problém tady s místní drogerií a zase kvůli každé věci se mi nechce jezdit do nejbližšího města. A nějak mne chytil rapl a šla jsem pro tyhle. Kupodivu se mi na nehtech líbily... říkám líbily, můj uklízecí den dneska nepřežily :-D

   Vymazat
 2. Vypadají božsky
  http://xoxolucyfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Wow, sice si z hranatých nehtů zoufalá (jak jsem četla článek níž), ale mě se ohromně líbí!! :) Ve spojení s neonkama, závidím ti!

  OdpovědětVymazat
 4. musím se přiznat, že jsem sama přemýšlela, jestli by na klasických nehtech vypadali tak dobře jako na těch hranatých :-) Akorát teda hranatý nehty nemají rády zavírání u kufru našeho auta - dva prsty se zlomily :-(

  OdpovědětVymazat
 5. Ahojda,
  nevšimla jsem si v komentářích, že by Tě někdo pochválil za to, že jsi se nejdříve postarala o domácnost, a tak to musím napravit! Je super, že stíháš domácnost, děti a ještě si udělat radost =o)
  NEON barvičky teď děsně letí, mám doma krabici od bot plnou laků na nehty a myslím si, že neonové barvičky už do nich pořídila ségra už před rokem, ale ještě jsem je nezkoušela. Jelikož jsme byli na Šmoulech 2, tak jsem si koupila šmoulově modrý lak a pak trošku tmavě-cestářsky oranžový, abych neměla ruce z brigády tolik jako vidlák =o)
  Určitě si nech tyhle barvičky na drápkách co nejdéle, protože Ti krásně rozsvítí ruce i den =o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, já se přiznám, že většinou tedy lakuji po nocích a pak bdím, než to všechno uschne a fotím druhý den ráno. Ale zrovna ten den se zadařilo a holky usnuly ve stejnou dobu.

   Co se týče domácnosti... tam se snažím, ale přiznám se, že ne vždy se daří vše stíhat a ne vždy mne baví, co dvacet (spíš 5minut) uklízet roztahané věci od nejmenší.

   Jinak barvičky jsem si nenechala, ale dneska už mi zdobí ruce růžová neonka, která se tu taky možná za pár dní objeví.

   A Jani, moc díky, jestli si to byla ty, za kritiku vzhledu. Ještě to není 100%, ale vypadá to líp.

   Vymazat
  2. To je škoda, že sis barvičky nenechala déle... ale růžová je taky fajn.

   Za tu kritiku se omlouvám, ale opravdu se v tom nedalo vyznat. Tohle je určitě přehlednější =o)

   Vymazat
  3. Jani, vůbec se neomlouvej. Já to beru jako konstruktivní kritiku. Původní vzhled se nelíbil mě, ten co se mojí maličkosti líbil, protože to trochu s nadsázkou korespondovalo s názvem, to vadilo jiným. Tak jsem tam "flákla" fotku a nechala původní nastavení, což z toho udělalo kolotočářský rej. Takže si mne aspoň donutila si k tomu sednout a dát si s tím práci. A musím aříct, že to je hned přehlednější a hezči. Takže já moc děkuju

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)