6 zajímavých a milých komentářů
 1. Tak s color tattoo to mám úplně stejně, souhlasím se vším. Mám tu samou barvu a hrozně dlouho jsem váhala, protože krémové a gelové stíny mi prostě nedrží slévají se a nemám je ráda :D Proto mě color tattoo nijak nelákaly, ale když jsem viděla tuhle krásnou měňavku, pořád jsem se na ní chodila dívat do drogerie :D Tak jsem si ho tedy koupila, ale ještě s ním asi neumím tolik pracovat, neumím ho dát v souvislé vrstvě, aby nedělal fleky a přesto vypadal jako v kalíšku. Překrývat jiným stínem ho nechci, protože jsem si koupila hlavně kvůli tomu měňavému odstínu. Další color tattoo si už nekoupím, ale ta barva je teda něco, jsem ráda, že ho mám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak já nanáším štětcem, co mám od Sedony lace, konkrétně s Large shader Brush 941, který je k tomu i určen. V souvislé vrstvě ho nedávám ani já, ale když dáváš po troškách, tak se to nedrolí, ani neflekatí, ale je potřeba pracovat rychle. To je fakt.

   A musím se přiznat, že jsem překvapená, že z nich nejsem jediná neodvařená :-D Všichni jak je to úžasný a mne to tedy ani nezklamalo, ani nenadchlo.

   Vymazat
 2. Ono je sice blbé, že rychle zaschnou, ale díky tomu asi právě skvěle drzí po celý den, což je zase fajn..tento odstín nemám no, uvidíme..:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já zase nemám jiné :-) tak nemůžu zase tak moc soudit, ale oblíbila jsem si ho na linky :-) když se nechci líčit nebo někam spěchám :-) A tedy jako linky drží bezvadně i bez zafixování. (I když tedy pod ně stejně dávám bázi).

   Vymazat
 3. Tak ja se pridavam ,ze ja z techto stinu sem naprosto nadsena. Mam odstin ruzovy a je naprosto super. Nanasim prsty a vydrzi cely den bez jakekoliv baze....pro me c.1...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jim musela přijít na chuť :-) Ale třeba bez nového odstínu Taupe už nedám pomalu ani ránu.

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)