4 zajímavých a milých komentářů
 1. Skvělá recenze, asi si ho budu muset také pořídit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Michell, moc děkuji. Snažila jsem se aby to bylo co nejvíce objektivní a fotek hned po rozbalení je všude mraky, tohle snad pomohlo se rozhodnout... jestli si ho pořídit, či nikoliv

   Vymazat
 2. Dík za recenzi, taky do něj nakonec půjdu. Máš hezký lak na nehtech. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, není zač, já můžu říct, že během toho týdne a něco jsem už pochopila grif nanášení makeupu s tím flat top, jak Peťa ukazuje, že se má s ním jakoby kroužit, tak tím to jde nejlépe. Je opravdu potřeba ten makeup do štětce zapracovat (poznáš to tak, že ho nemáš na štětinách, ale v nich. Povrch je jako kdyby tam nic nebylo.Taky j šikovný ho trošku namočit vodou, nenabere tolik makeupu, líp se pak umyje a když máš makeup víc krémovej než tekutej, tak si tím pojistíš, že ho stihneš nanést, než začne schnout. Na tvářenku opatrně, tam sama ještě trénuju. Tolik asi je štětci.

   Lak je od Avonu, z té kolekce SpeedDry+, odstín modern mauve. Akorát ti nepovím, jestli se ještě prodává. Koukám teď na něj, že ho mám už nějaký pátek prošlý, ale lakuje jak nový.
   Já mám s Avon laky spíše špatné zkušenosti, ale ono mi zase máloco drží, a tenhle byl právě výjimka, ty dva, tři dny tam vydrží. Akorát tedy opravdu plně kryje ve třech vrstvách, ale bohatě stačí dvě.
   Jinak já sem budu přidávat víc fotek s laky, jak mám špatný nehty, tak lakuju. Kdysi jsem si je kousala, tohle mne odnaučilo.

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)