6 zajímavých a milých komentářů
 1. Leni, hrozně moc děkuji za nákup a za recenzi,jsi úžasná,.že jsi to tak podrobně popsala! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě neděkuj :-D

   Samotnou mne zajímá, jak to zvládne "mrňous" během toho týdne. Bude lítat po doktorech, v tašce společně s tunou věcí k lékařům, klíče, peněženka. Schválně nebudu vůbec používat ten flat top, ať to může být objektivní.

   Ale furt si myslím, že když je ta věc dobrá, proč se o to nepodělit. A neříkat to dál. To, že je mi ten koncept sympatický, zastírat nebudu. Ani nebudu lhát a tvrdit jak tě nesnáším, když to není pravda :-) A jelikož spousta lidí obrací v ruce každou kačku dvakrát, tak nevidím nejmenší důvod, proč neříct: "Tady je, to si kupte. Za ty peníze máte něco opravdu dobrého, co ve své cenové kategorii nemá konkurenci a srovnání.

   No, ale uvidíme jak to dopadne... :-)

   Vymazat
 2. zajímavá recenze,o nákupu již chvíli uvažuji a přečtení článku mně utvrdilo v tom,že si ho mám objednat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Pavli, já si myslím, že investovat do těchto štětců se ti každopádně vyplatí. Taky se dobře hodnotí štětce Hakuro, ale myslím si, že u Petry je trumf právě rychlost dodání, osobní pojetí a to, že je "ikona" a dává všanc své jméno. Takže si myslím, že nákupem určitě neprohloupíš.
   Ale jak všude uvádím, mám sbírku štětců, těch obyčejnějších a je to jak nebe a dudy... když to pak porovnáváš. A líčení s těmi krásnými, jemnými a efektními štětci je o něčem jiným, než když si koupíme něco z drogerie. Ale možná jsem jen zaujatá :-) kdo ví :-)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. opravdu s tebou musím souhlasit, vypadá moc pěkně

   Vymazat

Mockrát děkuji, že jste dočetli až do konce a že se chcete k článku vyjádřit.
Vašeho názoru si vážím a to jak kritického, tak pozitivního.

Ještě jednou děkuji a těším se na váš komentář a případnou diskuzi :-)